Менеджери СК «Омега» взяли участь в 1 Чемпіонаті Управлінських поєдинків

1-й Чемпіонат "Управлінські поєдинки: технологія перемоги" був організований для молодих менеджерів страхових компаній України. Центр бізнес – стратегій "Перспектива" за підтримки Ліги страхових організацій України стали головними організатори заходу, що проходив в кінці жовтня.
У чемпіонаті взяли участь 53 учасника з 18 страхових компаній. Переможців чемпіонату визначала ціла колегія журі, до складу якої було запрошено А.В. Литвинова – віце-президента СК "Омега".
Головна мета проведення заходу – підготовка і тестування учасників-лідерів, розкриття їх потенціалу та глибинних можливостей, придбання унікального керівного досвіду. Також це відкрита можливість оцінити свою власну майстерність як управлінця вирішувати управлінські ситуації різної складності на високому рівні ефективності за короткий термін.
Довідка
СК "Омега" створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022

З Новим Роком!

24.12.2021