Медичне страхування дозволяє істотно знизити корпоративні витрати на оплату «лікарняних», – досвід СК «ОМЕГА»

У компаніях, де співробітники забезпечені полісами добровільного медичного страхування від СК «ОМЕГА», істотно знизилося число днів непрацездатності персоналу. Співробітники менше хворіють і вносять більший внесок в успіх підприємства.
Про це свідчить аналіз роботи СК «ОМЕГА» у напрямку добровільного медичного страхування, повідомляє прес-служба компанії.
Нагадаємо, зараз за програмами добровільного медичного страхування СК «ОМЕГА» застраховані близько 20 тисяч осіб. Найбільші корпоративні клієнти, які купують страховку для своїх співробітників – це Полтавський, Єристівський і Білановский ГЗК, «Росава», «Галичфарм», «Київмедпрепарат». Крім того, «ОМЕГА» додатково застрахувала також близько 1,5 тисячі членів сімей співробітників, які вже мають страховку.
СК «ОМЕГА» пропонує корпоративне добровільне медичне страхування за соціально доступними тарифами, велику мережу медичних установ і аптек, можливість отримувати допомогу у дійсно професійних лікарів. Також медична страховка дозволяє виключити хабарництво і корупцію в лікарнях.
«Значна частина наших клієнтів зосереджені в містах Горішні Плавні і Кременчук Полтавської області, але в складних випадках ми направляємо застрахованих на обстеження і лікування до Києва, в профільні спеціалізовані інститути. За останні кілька років зафіксували істотну позитивну динаміку по лікуванню захворювань щитовидної залози, які дуже характери для регіонів з розвиненою гірничо-металургійною промисловістю. Це відбувається тому, що страхова компанія забезпечує своєчасну діагностику і лікування захворювань на початкових стадіях, що дозволяє зберегти здоров’я людини», – говорить Директор зі страхування СК «ОМЕГА» Олександр Гончаров.
«Корпоративне медичне страхування швидко змінює імідж роботодавця, особливо якщо мова йде про компанії, розташованих в регіонах. Крім репутаційних, є ще й прямі фінансові результати – у вигляді скорочення кількості «лікарняних», – додав Олександр Гончаров.

 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022