Кременчуцьке управління СК «ОМЕГА» привітало юних кременчужан з Міжнародним днем захисту дітей

Кременчуцьке управління Придніпровської регіональної дирекції страхової компанії «ОМЕГА» привітало юних кременчужан з Міжнародним днем захисту дітей. Кожна дитина змогла 1 червня отримати в подарунок повітряну кульку з логотипом страхової компанії.
Кульки та інші приємні сюрпризи були роздані дітям в парку «Придніпровський» (м. Кременчук).
За словами директора Придніпровської регіональної дирекції Юрія Яковенко, ідея привітати дітей зі святом виникла спонтанно, і була підтримана всіма співробітниками колективу.
«Ми з великим задоволенням роздавали повітряні кульки дітям в парку. Було дуже приємно бачити їх усмішки і радість. Це не перший захід, який проводиться страховою компанією «ОМЕГА» в місті Кременчуці до Дня захисту дітей і мені приємно відзначити, що подібного роду акції вже стали доброю традицією», – додав він.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022