Корпоративне та банківське страхування: перспективи розвитку на 2010 рік

Про перспективи розвитку та ситуацію, яка складатиметься в корпоративному і банківському секторі страхування, прокоментував директор з корпоративних продажів АСК «ОМЕГА» Павло Анатолійович Карагаєв.

Павле Анатолійовичу, вже другий рік поспіль ми можемо спостерігати за тенденцією спаду об’ємів корпоративного страхування, з чим це пов’язано?
– Це пов'язано, перш за все, з відсутністю самого кредитування, вагомо зменшилася кількість платоспроможних позичальників, а це юридичні особи з одного боку і платоспроможні клієнти на витратах зі страхування, – з іншого.

Які Ви можете назвати тенденції розвитку на 2010 рік, що нам очікувати?

– Все залежить від другого півріччя 2010 року. На сьогоднішній день, у вирі останніх подій у світовій економіці та співпраці з МВФ та іншими фінансовими інститутами, економіка України отримала непогані стартові умови для подальшого розвитку. Вже спостерігається падіння процентних ставок за депозитами. Якщо така ситуація відобразиться на кредитних ставках, то ми маємо всі шанси отримати більш активний розвиток бізнесу, вагомо збільшиться рівень страхових платежів від корпоративних клієнтів: будівельно – монтажні ризики, вантажі, відповідальність та інші. 
На ваш погляд, завдяки яким видам страхування буде розвиватися корпоративний сектор в найближчий час?
У першу чергу це обов'язкові види страхування (ОСАЦВ), сьогодні, все більшої популярності набуває корпоративне медичне страхування, а це важливий складовий елемент цілої системи соціальних гарантій на кожному підприємстві.

Оцініть, будь ласка, розвиток подій у сфері кредитування фізичних осіб, з величезними процентними ставками та умовами кредитування багато хто просто відмовляється від кредитів, а також від того, щоб застрахувати своє майно?
– Сьогодні тільки починається процес відновлення споживчого кредитування і банки проводять дуже обережну кредитну політику, яка виражається в складних вимогах до фінансового стану позичальників, досить високі кредитні ставки, але тенденція зниження ставок за депозитами дає надію на те, що процентні ставки за кредитами зменшаться. З часом люди почали розуміти, що страхувати своє майно – це не дань моді, а необхідність, яка у непередбачуваних ситуаціях перекриває та компенсує незаплановані витрати, тим паче, що зараз страхування може бути не на всю вартість майна, а на його частину, як це пропонує АСК «ОМЕГА», – акцентує  директор із корпоративних продажів АСК «ОМЕГА» Павло Анатолійович Карагаєв. 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022