Колектив СК «Омега» взяв участь в благодійній акції до дня Святого Миколая.

Колектив страхової компанії «Омега» взяв участь в благодійній акції, присвяченій Дню Святого Миколая. Організатором акції виступила громадська організація «Академія Української молоді».
Метою акції було зібрати для дітей-сиріт, які виховуються в будинках дитини, дитячих будинках, школах-інтернатах, речі і солодощі, і таким чином організувати для них свято.
«Приємно відзначити, що люди з радістю відгукнулися на пропозицію зібрати подарунки для дітей, які у веселі різдвяні свята позбавлені батьківської турботи. Ці подарунки повинні стати символічним даром і свідоцтвом уваги з наший сторони до них», – відзначила прес-секретар СК «Омега» Людмила Лисенко.
Про акцію
Акція відбувається вже дев'ятий рік поспіль і вже набула статусу всеукраїнської. Організовується вона МГО „Академія Української Молоді” спільно з навчальними закладами, громадськими організаціями та спільнотами. У 2008 році лише у Львові до неї долучилося 700 волонтерів – учнів старших класів та студентів, які принесли подарунки від Миколая безпосередньо до 3200 дітей. 

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022