Як виробники вигадують імена своїм авто — цікаві факти

У багатьох автовиробників свої історії імен моделей машин.

Volkswagen славився цікавим підходом до цієї відповідальної справи. Наприклад, всі пам’ятають суперечку щодо моделі Touareg. Цілий модельний ряд отримав свою назву завдяки народу туареги — єдиному в світі народу півночі Африки, де чоловіки навіть в домашньому колі носять пов’язки на обличчях.

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ СТРАХОВКИ
Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник АСК «ОМЕГА» зателефонує Вам найближчим часом


Практично всі моделі «Фольксвагена» отримали назви на честь швидких вітрів, крім моделі Golf — легендарне ім’я походить від течії Гольфстрім.

Scirocco. Вітер з африканської Сахари, що дає Європі хвилі спеки, подарував ім’я цілому автомобільному класу.

Jetta. Утворено від англ. jet stream — струминна течія. Це вузький повітряний потік з великими швидкостями у верхній тропосфері і стратосфері.

Passat. Тропічний вітер, що дме між тропіками круглий рік, в Північній півкулі з північного сходу, в Південному — з південно-східного напрямку.

Інші бренди автомобілів теж приймали рішення в назві своїх машин не просто так — тюркомовні племена кашкайци, що кочують у Ірані, надихнули Nissan на ім’я для своєї моделі Qashqai.

Модель Camaro у Chevrolet бере витоки від Camarade — терміна, що означає бойового товариша або союзника.

Також в назвах авто багато усіляких скорочень і абревіатур: Audi TT — Tourist Trophy, або Dodge SRT — Street Racing Technology.

А іноді машини не можуть отримати задуману назву через присвоєння окремих букв іншими виробниками — наприклад, Tesla так і не заволоділа ім’ям «Sexy» тому, що літеру «Е» присвоїв Mercedes-Benz своєму Е-класу. Або ж Porsche програв Peugeot в цифрах 901, так як нуль посередині може використовувати тільки французький автобренд, але модель 911 Porsche, як виявилося, звучить дуже нічого.

На сьогоднішній день вибір назви автомобілів стає все складніше і складніше. Тому багато компаній спрощують задачу, використовуючи букви як приналежність до класу — Q3, Q5, Q7, як у німецького бренду Audi.

За матеріалами www.avtodream.org

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022