Держфінпослуг пролонгувала АСК «Омега» ліцензію на обов’язкове екологічне

 
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України пролонгувала акціонерній страховій компанії «Омега» ліцензію на обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру. Таке рішення було ухвалено на засіданні комісії 21 січня.
Клієнтами АСК «Омега» по даному виду страхування вже є такі великі підприємства як ЗАТ «Росава», «Полтавський ГЗК», ХК «АвтоКРаЗ», ВАТ «Васильківський шкірзавод» та інші.
АСК «Омега» здійснює свою діяльність на підставі 24 ліцензій з усіх видів страхування та має розгалужену регіональну мережу, що налічує 48 підрозділів на всій території України.
Компанія створена в 1994 році та входитьдо 20-ки лідерів страхового ринку України.
СК «Омега» є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2021

23.06.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021