Держфінпослуг пролонгувала АСК «Омега» ліцензію на обов’язкове екологічне

 
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України пролонгувала акціонерній страховій компанії «Омега» ліцензію на обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру. Таке рішення було ухвалено на засіданні комісії 21 січня.
Клієнтами АСК «Омега» по даному виду страхування вже є такі великі підприємства як ЗАТ «Росава», «Полтавський ГЗК», ХК «АвтоКРаЗ», ВАТ «Васильківський шкірзавод» та інші.
АСК «Омега» здійснює свою діяльність на підставі 24 ліцензій з усіх видів страхування та має розгалужену регіональну мережу, що налічує 48 підрозділів на всій території України.
Компанія створена в 1994 році та входитьдо 20-ки лідерів страхового ринку України.
СК «Омега» є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022