Держфінпослуг пролонгувала АСК «ОМЕГА» ліцензію на обов’язкове екологічне

 
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України пролонгувала акціонерній страховій компанії «ОМЕГА» ліцензію на обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру. Таке рішення було ухвалено на засіданні комісії 21 січня.
Клієнтами АСК «ОМЕГА» по даному виду страхування вже є такі великі підприємства як ЗАТ «Росава», «Полтавський ГЗК», ХК «АвтоКРаЗ», ВАТ «Васильківський шкірзавод» та інші.
АСК «ОМЕГА» здійснює свою діяльність на підставі 24 ліцензій з усіх видів страхування та має розгалужену регіональну мережу, що налічує 48 підрозділів на всій території України.
Компанія створена в 1994 році та входитьдо 20-ки лідерів страхового ринку України.
СК «ОМЕГА» є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022