Страхова компанія «Омега» застрахувала кременчуцьких школярів від нещасного випадку

До Міжнародного дня захисту дітей Придніпровське представництво АСК «Омега» провела добровільне страхування учнів кременчуцьких шкіл від нещасного випадку.
Вже четвертий рік поспіль АСК «Омега» надає страховий захист школярам м.Кременчука на період відпочинку в літніх пришкільних таборах. Учні застраховані  на термін з 31 травня по 17 червня 2013 року. Страховий захист отримали близько 1000 дітей з 17 шкільних таборів. Загальна страхова сума склала майже 3 млн. грн. Крім того, за акційною програмою були застрахована частина викладачів кременчуцьких пришкільних таборів.
За словами Директора Придніпровського представництва АСК «Омега» Юрія Яковенка, відправляючи школяра в літній табір, батькам необхідно пам'ятати, що всілякі нещасні випадки і травми у дітей шкільного віку нерідкі, і повністю захистити дитину від неприємних несподіванок практично неможливо. «Договір добровільного страхування дітей від нещасного випадку від АСК «Омега» надає батькам реальні можливості компенсувати витрати на відновлення здоров'я дитини, яке може постраждати внаслідок всіляких ризиків» – сказав Юрій Яковенко.

АСК “ОМЕГА” забезпечує стабільні виплати по ОСАГО в умовах карантину

19.05.2020

Чому у ДТП з пішоходом зазвичай винен водій?

08.05.2020

За 1 квартал 2020 року АСК “Омега” виплатила страхових відшкодувань на суму більше 10 млн. грн.

01.04.2020

АСК «Омега» виплатила 110 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

12.12.2019