CК «ОМЕГА» виплатила понад 6 мільйонів страхових відшкодувань

Страхова компанія «ОМЕГА» за підсумками III кварталу виплатила своїм клієнтам 6,4 млн. грн. страхових відшкодувань.
Великі суми виплат за цей період були здійснені за договорами автострахування. Так, за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів виплати склали 1,3 млн. грн., По КАСКО – більше 4 млн. грн.
Клієнти Компанії отримали понад 800 тис. грн. страхових відшкодувань за умовами договорів добровільного медичного (ДМС) і особистого страхування.
Регулярні виплати страхових відшкодувань СК «ОМЕГА» свідчать про чітке та своєчасне виконання взятих на себе зобов'язань, а також про платоспроможності самої Компанії.
Всього за 9 місяців Компанія виплатила своїм клієнтам понад 21 мільйон гривень, включаючи 15 мільйонів гривень страхових відшкодувань за договорами КАСКО.
Довідка
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top" за основними показниками СК «ОМЕГА» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку, в ТОП-10 найприбутковіших страхових компаній України згідно з даними агентства "Експерт-Рейтинг", яке представляє щорічний рейтинг стійкості страхових компаній.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022