АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

29 травня у надзвичайно мальовничому місці — м. Вишгороді (що неподалік від Києва), де зі схилів видно Київське море, а енергетика заряджає — відбулася DYKA GONKA ВЕСНА.
DYKA GONKA – унікальні екстрим-забіги з перешкодами, які поєднують у собі ДИКУ енергію змагань та дружню атмосферу й відпочинок на природі. Формат забігів складають три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання запаморочливих перешкод та боротьба з викликами природи.
АСК «ОМЕГА» вже невперше виступила Генеральним страховим партнером заходу, та забезпечила надійний страховий захист всіх понад 500 учасників забігу на час проведення змагань.

«Зараз ми намагаємося дати людям можливість отримати справжні емоції, яких так не вистачає у ці часи. У рамках підготовки до заходу ми проводили тренування не лише в Києві, а ще у 5 містах України, а на подію з’їжджаються учасники з різних куточків країни. Ми виходимо на національний рівень, а це доводить потребу українців в нових враженнях, живих емоціях і спілкуванні.
Нашим незмінним мотивом лишається бажання показати учасниками справжню красу природи України та довести кожному, що жодних обмежень немає, всі обмеження в нашій голові. Адже ми це не мусимо, ми це любимо», — зазначає ідейний натхненник і розробник усіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022