АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

10 жовтня в історичному селі Витачів (Київська обл.), яке розкинулося на схилах мальовничої гори Красуха, відбулася спортивна подія, яка викликала чималий інтерес серед любителів та професіоналів бігу з перешкодами — забіг з авторськими перешкодами DYKA GONKA ОСІНЬ 2020.
АСК «ОМЕГА» виступила Генеральним страховим партнером заходу.
Всі учасники забігу (566 осіб) були застраховані від нещасного випадку на час проведення змагань.
Крім того, всі призери дитячих забігів були додатково нагороджені персональними Договорами страхування від нещасного випадку на рік (при цьому страховка покриває заняття всіма видами спорту).

DYKA GONKA — забіг з перешкодами, який поєднує в собі ДИКУ енергію змагань і дружню атмосферу та відпочинок на природі. Формат забігу складають три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання запаморочливих перешкод і боротьба з викликами природи.
Цього року траса DYKA GONKA бере свій початок на найвищій точці Київщини — на горі Красуха (200 м над рівнем моря). Маршрут проходить по полях, лісових схилах, виходить на берег Дніпра в місці, де був розташований стародавній порт, після чого знову повертається на гору. Як завжди, на маршруті маса цікавих і часом складних перешкод. Причому для кожної з 11 категорій учасників — свій маршрут, свої перешкоди і своя довжина забігу.
Спортсменів чекають дистанції: Скажена десятка (10 км, 25+ перешкод), Зухвала п’ятірка (5 км, 20+ перешкод), Дика миля (1,6 км, 15+ перешкод). Особливістю осіннього івенту стане можливість поборотися за Трифекту — нагороду за подолання відразу трьох дистанцій в один день. Також відбудуться і дитячі забіги для самих маленьких. Організатори підготували багато абсолютно нових цікавих перешкод і новий дикий маршрут.

«Ми намагаємося дати людям можливість отримати справжні емоції, яких так не вистачає в ці часи. В рамках підготовки до заходу ми вперше проводили тренування не тільки в Києві, а й ще в 5 містах України, а на подію з’їжджаються учасники з різних куточків країни. Ми виходимо на національний рівень, а це доводить потребу українців у нових враженнях, живих емоціях і спілкуванні.
Нашим постійним мотивом залишається бажання показати учасникам справжню красу природи України і довести кожному, що ніяких обмежень немає, все обмеження в нашій голові. Адже ми це не повинні, ми це любимо», — зазначає ідейний натхненник і розробник всіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко.

 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022