АСК «Омега» – генеральний страховий партнер Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років

Вперше в історії сучасного українського спорту відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років.
Чемпіонат проходив 16-18 жовтня 2020 року в незвичному місці – Національному парку «МЕЖИГІР’Я». Парк, що розкинувся у мальовничій місцевості Київщини, серед пагорбів на березі Київського водосховища, зачаровує прекрасами живої природи, доглянутими алеями та стежками, розкішшю архітектури та ландшафту.

Для юних спортсменів такий чемпіонат є першим значущим стартом у кар’єрі. Брати участь у чемпіонаті престижно, а стати призером, тим більше, чемпіоном України – мрія кожного хлопчака. Тому для юних борців чемпіонат є й ціллю, й мотивацією, а для тренерів – основним орієнтиром у підготовці юних спортсменів.

Одночасно з Чемпіонатом України U-13 GR був проведений Кубок Відкритої дитячої ліги боротьби U-11 GR, всеукраїнський турнір, можна сказати – «неофіційний чемпіонат України серед дітей до 11 років».

Змагання виявилися чисельними на учасників, майже всі регіони України направили на чемпіонати своїх спортсменів, а були й такі, що направляли по декілька команд відразу – як от Київ, Миколаївська обл., Рівненська обл., Вінницька обл., Харківська обл.

АСК «Омега» вже вкотре виступила Генеральним страховим партнером спортивного заходу, адже в цей непростий час страховий захист та підтримка важливі як ніколи.
Всі учасники змагань (258 осіб) були застраховані від нещасного випадку на час проведення змагань.

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022