АСК «ОМЕГА» – генеральний страховий партнер Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років

Вперше в історії сучасного українського спорту відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років.
Чемпіонат проходив 16-18 жовтня 2020 року в незвичному місці – Національному парку «МЕЖИГІР’Я». Парк, що розкинувся у мальовничій місцевості Київщини, серед пагорбів на березі Київського водосховища, зачаровує прекрасами живої природи, доглянутими алеями та стежками, розкішшю архітектури та ландшафту.

Для юних спортсменів такий чемпіонат є першим значущим стартом у кар’єрі. Брати участь у чемпіонаті престижно, а стати призером, тим більше, чемпіоном України – мрія кожного хлопчака. Тому для юних борців чемпіонат є й ціллю, й мотивацією, а для тренерів – основним орієнтиром у підготовці юних спортсменів.

Одночасно з Чемпіонатом України U-13 GR був проведений Кубок Відкритої дитячої ліги боротьби U-11 GR, всеукраїнський турнір, можна сказати – «неофіційний чемпіонат України серед дітей до 11 років».

Змагання виявилися чисельними на учасників, майже всі регіони України направили на чемпіонати своїх спортсменів, а були й такі, що направляли по декілька команд відразу – як от Київ, Миколаївська обл., Рівненська обл., Вінницька обл., Харківська обл.

АСК «ОМЕГА» вже вкотре виступила Генеральним страховим партнером спортивного заходу, адже в цей непростий час страховий захист та підтримка важливі як ніколи.
Всі учасники змагань (258 осіб) були застраховані від нещасного випадку на час проведення змагань.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022