АСК «ОМЕГА» — 25 років надійного страхового захисту

10 листопада 2019 року Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА» відзначає 25 річницю з дня свого заснування.

Початок роботи Компанії прийшовся на період формування і розвитку страхового ринку незалежної України — і тому Компанія росла і розвивалася разом з ринком.

На початковому етапі своєї діяльності Компанія зосередилася на страховому захисті корпоративних клієнтів, зокрема на майнових і моторних видах страхування. Пізніше істотним кроком вперед стало впровадження програм медичного страхування. Паралельно розвивалася регіональна і агентська мережа, і зараз структура Компанії представляє розгалужену мережу з представництвами в усіх регіонах країни.

На сьогоднішній день АСК «ОМЕГА» орієнтує свою діяльність на наданні широкого та універсального комплекса страхових послуг. Робота Компанії регламентується ліцензіями на 17 добровільних та 7 обов’язкових видів страхування як для населення, так і для підприємств.

З метою найбільш якісного та повного надання страхових послуг клієнтам Компанія бере участь у роботі професійних об’єднань. На сьогоднішній день компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Торгово-промислової палати України.

У 2018 році Компанія поставила перед собою непросту задачу суттєво змінити і збалансувати страховий портфель, і в першу чергу — знизити частку моторних видів страхування з одночасним нарощуванням продажів програм майнового та медичного страхування.

В результаті кропіткої роботи по втіленню в життя обраної стратегії, частка ОСЦПВ в структурі страхового портфеля Компанії була знижена до 36%. Істотно була збільшена частка майнового, медичних та особистих видів страхування.

Особливу увагу АСК «ОМЕГА» приділяє добровільному медичному страхуванню. На даний момент загальна кількість Застрахованих осіб перевищує 20 000 осіб. Особливістю запропонованих програм страхування для великих корпоративних клієнтів є те, що разом з працівниками підприємств можливе страхування і членів їх сімей.

Програми страхування по ДМС в АСК «ОМЕГА» мають максимальну соціальну спрямованість. Застрахована особа гарантовано отримає безкоштовну невідкладну медичну допомогу, безкоштовну амбулаторно-поліклінічну та стаціонарну допомогу при гострих захворюваннях, травмах і отруєннях з медикаментозним забезпеченням.

Протягом останнього року відбулися якісні технологічні зміни в роботі Компанії. Розроблений і введений в експлуатацію принципово новий корпоративний сайт з можливістю он-лайн продажів, удосконалено роботу контакт-центру для оперативного реагування на звернення клієнтів. Оптимізовані бізнес-процеси, поліпшено документообіг, що дозволило скоротити час обробки звернень та підвищити якість обслуговування клієнтів.

Кроки, які вживає керівництво, дозволили поліпшити якісні показники роботи Компанії, і збільшити обов’язкові резерви МТСБУ на 20 млн. грн.

Компанія продовжує розробляти нові й удосконалювати вже існуючі програми страхування для різних сегментів ринку, в тому числі для страхування великих промислових технологічних ризиків. Наші страхові зобов’язання як і раніше гарантовані нашим генеральним партнером, провідним світовим перестрахувальником SCOR GLOBAL P&C SE (Франція).

Сьогодні АСК «ОМЕГА» — одна з найдосвідченіших страхових компаній. 25 років впевненої присутності на страховому ринку України — великий термін. Причому, багато клієнтів довіряють нам вже понад 10 років, що теж є індикатором стабільності і впевненості.

За основними показниками діяльності страховиків за 1 півріччя 2019 року АСК «ОМЕГА» впевнено входить в ТОП-10. Зокрема, за обсягом власного капіталу Компанія займає 6 місце (460 190,8 тис. грн), за обсягом гарантійного фонду — 3 місце (403 298,8 тис. грн), за рівнем виплат — 10 місце (50,26%).

Всі ці досягнення — заслуга не тільки керівництва Компанії, але і всіх її співробітників. Високий професіоналізм, великий досвід і відповідальний підхід до роботи — всі ці якості притаманні кожному окремо взятому співробітнику, а отже — і Компанії в цілому.

Лояльність співробітників і довіра клієнтів, яких на даний момент більше 137000, — це ті чинники, які говорять про надійність Компанії.

Нові амбітні і реальні плани подальшого розвитку і зростання АСК «ОМЕГА», стануть черговою сходинкою  зміцнення надійності і стабільності на мінливому ринку страхування України.

Акціонери компанії, Наглядова рада та Правління щиро вітають клієнтів та працівників АСК «ОМЕГА» зі святом та бажають процвітання, успіхів в професійній діяльності та міцного здоров’я!

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022