АСК «Омега» виплатила понад 44 тис. грн. по КАСКО за збиток, викликаний падінням крижаної брили на автомобіль

Страхова компанія «Омега» здійснила виплату страхового відшкодування власнику автомобіля Toyota Avensis, пошкодженого в результаті падіння з даху будинку снігу з льодом.

Страховий випадок стався в м. Харків. Власник автомобіля Toyota Avensis залишив припарковане транспортний засіб поруч зі своїм будинком, в цей час велика брила снігу з льодом впала на дах авто. В результаті падіння брили застрахований автомобіль Toyota Avensis отримала серйозні пошкодження даху, обшивки салону, капота і лобового скла.

За словами начальника управління виплат АСК «Омега» Анатолія Ясинського, страхові випадки з транспортними засобами в зимовий період відбуваються значно частіше. З'являються «класичні» зимові страхові події, такі як пошкодження автомобілів впали з даху будинку бурульками, льодом або снігом, а також впали обмерзлими гілками дерев. У зимовий час також помітно збільшується кількість звернень за виплатами по КАСКО за ризиком ДТП. Причиною ДТП часто стають різні стихійні явища – снігопад, ожеледь, пошкодження автомобіля вилітають з-під коліс інших автомобілів замерзлими брилами снігу і льоду. Однак, слід зауважити, що водії теж далеко не завжди дотримуються правил безпечного водіння в зимовий період, а саме – не дотримуються дистанцію між рухомим транспортом, не дотримуються швидкісного режиму, не враховують особливості покриття і погодних умов.

Всього за три зимові місяці 2011-2012рр. обсяг виплат за договорами автострахування АСК «Омега» склав більше 3, 7 млн. грн.

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021

АСК «ОМЕГА» – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2021

23.06.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021