АСК «ОМЕГА» виплатила понад 44 тис. грн. по КАСКО за збиток, викликаний падінням крижаної брили на автомобіль

Страхова компанія «ОМЕГА» здійснила виплату страхового відшкодування власнику автомобіля Toyota Avensis, пошкодженого в результаті падіння з даху будинку снігу з льодом.

Страховий випадок стався в м. Харків. Власник автомобіля Toyota Avensis залишив припарковане транспортний засіб поруч зі своїм будинком, в цей час велика брила снігу з льодом впала на дах авто. В результаті падіння брили застрахований автомобіль Toyota Avensis отримала серйозні пошкодження даху, обшивки салону, капота і лобового скла.

За словами начальника управління виплат АСК «ОМЕГА» Анатолія Ясинського, страхові випадки з транспортними засобами в зимовий період відбуваються значно частіше. З'являються «класичні» зимові страхові події, такі як пошкодження автомобілів впали з даху будинку бурульками, льодом або снігом, а також впали обмерзлими гілками дерев. У зимовий час також помітно збільшується кількість звернень за виплатами по КАСКО за ризиком ДТП. Причиною ДТП часто стають різні стихійні явища – снігопад, ожеледь, пошкодження автомобіля вилітають з-під коліс інших автомобілів замерзлими брилами снігу і льоду. Однак, слід зауважити, що водії теж далеко не завжди дотримуються правил безпечного водіння в зимовий період, а саме – не дотримуються дистанцію між рухомим транспортом, не дотримуються швидкісного режиму, не враховують особливості покриття і погодних умов.

Всього за три зимові місяці 2011-2012рр. обсяг виплат за договорами автострахування АСК «ОМЕГА» склав більше 3, 7 млн. грн.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022