АСК «ОМЕГА» виплатила 650 тис. грн. з автострахування за один тиждень

АСК «ОМЕГА» здійснила виплати страхових відшкодувань за договорами автострахування на суму понад 650 тис. грн. за один робочий тиждень серпня.
Обсяг виплат за договорами ОСАГО склав більше 400 тис. грн. За цей період компанія здійснила 3 виплати по «автоцивілці» у розмірі максимально можливого ліміту відповідальності по одному об'єкту страхування. Одну з виплат за договором ОСЦПВ компанія здійснила за страховим випадком, в результаті якого загинула людина. Водій, що застрахував свою відповідальність у АСК «ОМЕГА», збив мотоцикліста, який помер на місці ДТП через травми, отримані в результаті аварії. Компанія виплатила матері загиблого мотоцикліста за моральний збиток і на поховання 23 тис. грн., що є максимальною сумою, передбаченою Законодавством в даній ситуації.
Крім того, обсяг виплат за договорами страхування КАСКО склав 250 тис. грн. Найбільша виплата була проведена за договором КАСКО автомобіля Toyota RAV4. Страховий випадок стався під час проведення фестивалю OFFROAD FREE FEST в Києві. Під час фестивалю водій залишила застраховане авто на стоянці поруч з іншими транспортними засобами. Один з учасників фестивалю на позашляховику Jeep Grand Cherokee не впорався з керуванням і врізався в застраховану Toyota. Крім того, винуватець ДТП збив мотоцикліста і пошкодив ще три автомобілі, припаркованих на стоянці. Необережність водія джипа обійшлася АСК «ОМЕГА» в 46 тис. грн. – на відновлення і ремонт Toyota RAV4, яка отримала значні пошкодження.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022