АСК «ОМЕГА» в січні 2015 року уклала договір ДМС з ПАТ «Полтавський ГЗК»

Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА» в січні 2015 уклала договір добровільного медичного страхування з ПАТ «Полтавський ГЗК». Близько 9,5 тисяч працівників підприємства та членів їх сімей отримали страховий захист і гарантії амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної допомоги при гострих захворюваннях, загостренні хронічних хвороб, травмах.
Страхова сума за укладеними договорами склала більше 140 млн. гривень.
«За 7 років співпраці значно покращилась якість надання медичної допомоги, розширилася географія лікувально-профілактичних закладів для надання медичної допомоги Застрахованим особам, забезпечення їх лікарськими препаратами і предметами медичного призначення. Відчутні результати досягнуті нами в лікуванні захворювань щитовидної залози, що важливо, тому що підприємство знаходиться в ендемічному по даному захворюванню регіоні. Робота з профілактики захворювань, якій АСК «ОМЕГА» приділяє серйозну увагу, привела до істотного зниження кількості видаваних лікарняних листів і днів непрацездатності, – зазначив начальник управління медичного страхування АСК «ОМЕГА» Дощинський Віктор Олексійович.
Цього року Компанія взяла на себе зобов’язання в період дії Договору страхування забезпечити профілактику захворювань серця, неврологічних і онкологічних захворювань, продовжити роботу з профілактики захворювань ендокринної системи.
Договір діє протягом 2015 на всій території України.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022