АСК «ОМЕГА» в січні 2014 року уклала договори добровільного медичного страхування з підприємствами

Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА» переуклала договори добровільного медичного страхування з декількома підприємствами, що є багаторічними партнерами Компанії, в  різних регіонах України.  
В результаті більш ніж  5000 працівників цих підприємств отримали страховий захист.
Страхова сума по укладених договорах  складає 65 млн. 970 тис. гривень. 
Програми медичного страхування для працівників цих підприємств передбачають не тільки надання амбулаторно-поліклінічної допомоги, забезпечення застрахованих осіб лікарськими препаратами та предметами медичного призначення, але і надають можливість отримати лікування в умовах стаціонару з медикаментозним забезпеченням та широким спектром діагностичних досліджень. 
 «Якісна система супроводу договорів ДМС нашої Компанії дозволяє надавати медичну допомогу як в лікувальних закладах того міста, де проживають і працюють застраховані, так і в багатьох інших містах України, де виникає така потреба, – відмітив начальник управління медичного страхування АСК «ОМЕГА» Дощінський Віктор Олексійович. – Завдяки цілодобовій диспетчерській службі застраховані особи точно знають в який ЛПЗ, в який кабінет, в який час та до якого лікаря вони можуть звернутись по кваліфіковану допомогу. Велика мережа аптечних пунктів, що співпрацюють з АСК «ОМЕГА», дозволяє безоплатно отримувати лікарські препарати в межах Програми страхування». 
Страхові виплати за договорами ДМС з даними підприємствами в 2013 році збільшились на 27,6% порівняно з 2012 роком. 
Оновлена Програма страхування передбачає збільшення на 28% лімітів відповідальності як по наданню амбулаторно-поліклінічної допомоги, так і лікуванню в умовах стаціонару. 
Крім того, у 2014 році медичну допомогу будуть надавати не тільки державні лікувальні заклади, але і приватні клініки.  
Договори діють протягом 2014 року на всій території України.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022