Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА» підвела підсумки роботи в першому півріччі 2019 року

9-10 серпня 2019 р. АСК «ОМЕГА» провела дводенний семінар керівників і співробітників Компанії, в якому взяли участь представники регіональної мережи та центрального офісу. У програмі семінару — підведення підсумків роботи Компанії та окремих регіональних підрозділів у першому півріччі 2019 року, впровадження програм страхування майна та медичного страхування для корпоративних клієнтів, обговорення загальних питань діяльності Компанії.

Виконуючий обов’язки президента Павло Карагаєв у вступній промові зазначив основні завдання, які стоять перед Компанією на друге півріччя 2019 року. Підвів підсумки конкурсу «Кращій спеціаліст компанії з продажу страхового продукту «Експрес страхування квартир», та нагородив цінними подарунками переможців:

  • Трегуб Вікторію Михайлівну, начальника управління АСК «ОМЕГА» в місті Харків — за найбільшу кількість укладених договорів за програмою «Експрес страхування квартир»;
  • Брусенцеву Людмилу Михайлівну, заступника директора Дирекції АСК «ОМЕГА» в місті Кременчук — за найбільшу суму страхових платежів за програмою «Експрес страхування квартир».

Було зазначено, що за 6 місяців 2019 року сума страхових платежів склала 49 082,0 тис. грн (за аналогічний період 2018 року — 45 925,7 тис грн.). Частка полісів ОСЦПВ у структурі страхового портфелю Компанії була знижена з 61% у 2018 році до 36% у 2019 році. При обсягу продажів полісів ОСЦПВ у 17 708 тис. грн. було здійснено страхових виплат на суму 14 723 тис. грн. — таким чином показник виплат складає 83%. Також була збільшена частка медичних та інших особистих видів страхування з 18% до 26%, та збільшена частка полісів страхування майна з 7% до 23%. Отже, заявлений минулого року курс на збалансування страхового портфелю Компанії поступово втілюється в життя.

Були розглянуті законодавчі зміни та питання впливу вимог МТСБУ на систему роботи Компанії щодо продажу полісів ОСЦПВ.

Під час другого для семінару відбувся тренінг «Технології проведення переговорів з корпоративними клієнтами» та колективний SWOT-аналіз для виявлення сильних сторін та можливостей в роботі Компанії, та вірогідних загроз на ринку страхування з метою впровадження дій щодо їх запобіганню.

Підводячи підсумки роботи, Голова наглядової ради АСК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко звернув увагу, що незважаючи на труднощі, Компанія рухається у вірному напрямку – страхові резерви зростають, терміни виплат страхових відшкодувань знижуються, забезпечуючи прибутковість та стабільність в діяльності Компанії.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022