Акціонерна страхова компанія “ОМЕГА» провела семінар керівників регіональних підрозділів Компанії

АСК «ОМЕГА» провела дводенний семінар керівників регіональних підрозділів Компанії на базі заміського комплексу відпочинку "Фортуна Клуб" (с. Пухівка, Броварський район, Київська область).
Керівники і співробітники профільних структурних підрозділів Головного офісу ознайомили учасників семінару з основними змінами в законодавстві України та їх впливом на діяльність страхових компаній, висвітлили проблемні питання врегулювання страхових випадків, актуальні питання організації роботи з укладання договорів за основними видами страхування. В ході семінару було організовано обговорення і навчання новим програмам добровільного страхування автотранспорту, добровільного медичного страхування, представлені нові продукти експрес – страхування майна, відповідальності та страхування від нещасного випадку, завдяки яким страхові агенти АСК «ОМЕГА» зможуть не тільки запропонувати повний комплекс захисту всієї родини та майна клієнта, але і підібрати програми, що відповідають рівню доходів і можливостей страхувальника.
При підведенні підсумків діяльності регіональної мережі в 2014 році Віце-президент, директор зі страхування Анатолій Литвинов проаналізував роботу кожного регіонального підрозділу, детально зупинився на типових проблемах, сформулював основні шляхи розвитку продажів страхових продуктів у кожному регіоні України в 2015 році.
"2014 рік був для нашої Компанії досить успішним. Протягом року зібрано 55 104, 6 млн. гривень страхових премій ", – зазначив у своєму виступі керівник АСК «ОМЕГА» Павло Карагаєв. – "Незважаючи на всі труднощі, які відчувають фінансові структури в нашій країні, ми, завдяки чесним і прозорим правилам співробітництва, коректним виконанням взятих на себе зобов'язань, змогли підтвердити свою репутацію надійного страховика, виправдати довіру своїх клієнтів і партнерів. Протягом року клієнтам виплачено 18 502, 5 млн. гривень страхових відшкодувань ", – підкреслив він. Підводячи підсумки роботи Компанії Павло Карагаєв вручив грамоти регіональним підрозділам, які стали переможцями рейтингу за результатами діяльності в 2014 році.
У другий день семінару керівники АСК «ОМЕГА» та регіональних підрозділів стали учасниками круглого столу, в ході проведення якого відбувся обмін думками, досвідом роботи з метою вироблення спільних зусиль щодо подальшого розвитку Компанії.
Крім того, учасникам семінару була надана можливість насолодитися природою, видом на Десну, прекрасно відпочити, використавши можливості комплексу "Фортуна Клуб".

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022