20 тисяч осіб застраховані про програмам ДМС в СК «Омега»

По програмам добровільного медичного страхування в СК «Омега» застраховані приблизно 20 тисяч клієнтів.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
Найбільші корпоративні клієнти, що страхують своїх співробітників у СК «Омега»  – це Полтавський, Єристівський та Біланівський ГЗК, «Росава», «Галичфарм» та «Київмедпрепарат».
Крім того, в СК «Омега» додатково застраховані також 1,5 тисяч членів родин співробітників, що мають корпоративну страховку.
«Добровільне медичне страхування  – це найкращий спосіб захистити себе від фінансових ризиків у випадку хвороби, – говорить Директор зі страхування страхової компанії «Омега» Олександр Гончаров. – Усі застраховані клієнти у разі необхідності звертаються до колл-центру, який організовує їм запис до лікарів та оплату отриманих послуг. Добровільне медичне страхування може убезпечити людину від корупції у лікарнях та гарантувати якісний медичній сервіс».
Зараз СК «Омега» фіксує по 100-110 звернень власників полісів добровільного медичного страхування на день, працює із 37 лікувально-профілактичними засобами, 23 аптеками, 32 довіреними лікарями. Майже все обслуговування відбувається через власну систему супроводження клієнтів, що також гарантує його якість.
«По суті, клієнти, що вже мають поліси добровільного медичного страхування, – це люди, які значно меншою мірою залежать від проблем реформування системи охорони здоров’я. Медичне страхування є важливою частиною соціального пакету будь-якої компанії, фактором лояльності, мотивації та утримання  кваліфікованих співробітників. Цей продукт дуже затребуваний та зацікавленість у добровільному медичному страхування буде зростати», – впевнений Олександр Гончаров.

Читайте також:
СК «Омега» виплатила клієнтам 33,6 млн грн
Іпотека, туризм та ризики бізнесу – основні тренди розвитку ринку страхування найближчих років

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в сумі 130000 гривень за договором ОСЦПВ

09.03.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 380579,75 гривень

09.03.2021

25-26 лютого 2021 року в м. Кременчук проведено нараду працівників Придніпровської дирекції

01.03.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2021