СК «Омега» уклала ряд договорів страхування з БФ «Київська міжнародна школа»

Страхова компанія «Омега» уклала ряд договорів страхування з БФ «Київська міжнародна школа». Загальна страхова сума відповідальності за договорами склала понад 53 мільйони гривень.
Договори були укладені за наступними видами страхування: обов'язкове особисте страхування від нещасного випадку на транспорті, обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, страхування майна, страхування відповідальності перед третіми особами, добровільне страхування від нещасних випадків, а також добровільне страхування відповідальності власників транспортних засобів.
БФ «Київська міжнародна школа» вже не перший рік є клієнтом СК «Омега».
Клієнтами компанії на сьогоднішній день є провідні підприємства і організації України, серед яких ТОВ «Агрохолдинг», компанія KM Secure Corp., ТОВ «ТИКАФЕРЛЮКС-Н», ЗАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України», ЗАТ «Карло Пазоліні Трейдінг», ЗАТ «Авіакомпанія «АероСвіт», ВАТ «Полтавський ГЗК», ХК «АвтоКрАЗ», АТ «Банк «Фінанси і Кредит » та інші.
За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить в ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових організацій, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул і ін..

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

29.09.2021

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

28.09.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021