СК «Омега» відкрила відділення в Маріуполі

Страхова компанія «Омега» відкрила нове відділення в Маріуполі. Підрозділ знаходиться за адресою Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Апатова, 136а, 2-й поверх, офіс 201-в.
У даному представництві СК «Омега» надається повний комплекс страхових послуг приватним і корпоративним клієнтам, а також представникам малого і середнього бізнесу.
За словами президента СК «Омега» Сергія Тарасенко відкриття нового підрозділу було проведене в рамках реалізації стратегії розвитку компанії на 2010 рік.
«Щоб стати ще ближче до своїх клієнтів ми постійно працюємо над розвитком регіональної мережі. Вже сьогодні СК «Омега» присутня у всіх регіонах країни. У кожному з наших офісів клієнти оперативно можуть отримати інформацію з питань страхування, укласти або продовжити договори страхування, а також отримати оперативну консультацію і допомогу при виникненні страхового випадку», – додав він.
Страхова компанія «Омега» має розгалужену регіональну мережу, яка налічує більше 40 підрозділів по всій Україні.
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить в ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових організацій, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул та ін..

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

29.09.2021

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

28.09.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021