Страхова компанія «ОМЕГА» застрахувала дітей у пришкільних таборах

АСК «Омега» до відкриття літнього сезону оздоровлення школярів застрахувала від нещасного випадку 1333 учня і 22 педагога з 16 пришкільних таборів м. Кременчук Полтавської області. Сума відповідальності за договорами страхування від нещасного випадку склала більше 4 млн. грн..
«Діти ведуть активний спосіб життя, пізнають світ і постійно перебувають у русі. Це підвищує загрозу травматизму, особливо в літній період – час активних ігор і відпочинку. На щастя, збиті коліна і розтягування загоюються, переломи зростаються, але все це потребує певних матеріальних витрат. Травмованій дитині потрібна посилена опіка та допомога лікаря – спеціаліста. Саме в цей період мінімізувати витрати на лікування допоможе договір страхування від нещасного випадку. Для кожного батька дитина – це найдорожче у житті, а в нинішній політичній ситуації, особливо в східних регіонах нашої країни батьки і педагоги перебувають у стані підвищеної тривожності. Наше завдання – мінімізувати їх страхи за життя і здоров'я дітей, вселити впевненість у тому, що їх діти знаходяться під надійним захистом нашої страхової компанії», – зазначив директор Придніпровської дирекції АСК «ОМЕГА» Юрій Яковенко. «Ми вже п'ятий рік страхуємо від нещасного випадку школярів, які відпочивають у пришкільних літніх таборах міста Кременчук. І за цей час батьки неодноразово встигли переконатися в тому, що страховка АСК «ОМЕГА» – реальна можливість компенсувати витрати на відновлення здоров'я постраждалого дитини», – додав він.
Слід зазначити, що кількість застрахованих школярів, які відпочивають у пришкільних таборах м. Кременчук, цього року в порівнянні з минулим роком, збільшилася більш, ніж на 30%, а сума відповідальності АСК «ОМЕГА» зросла більш, ніж на 1 млн. грн..

За 1 квартал 2020 року АСК “Омега” виплатила страхових відшкодувань на суму більше 10 млн. грн.

01.04.2020

АСК «Омега» виплатила 110 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

12.12.2019

АСК «Омега» виплатила 40 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

04.12.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 334 889,06 грн. за договором КАСКО

28.11.2019