Страхова компанія «ОМЕГА» виплатила 140 тис. грн. за лікування дітей за договорами туристичного страхування

АСК «Омега» виплатила останні суми відшкодування за лікування дітей – членів колективу народного танцю з м. Кривий Ріг, виконавши всі свої зобов'язання за договорами страхування у повному обсязі. Виплати проводилися поетапно, в міру надання необхідних документів, що підтверджують виконані лікарями лікувальні заходи. Загальна сума виплат склала 140 тис. грн ..
Нагадаємо, що страхова подія сталася в Болгарії. Дитячий танцювальний колектив з м. Кривий Ріг представляв нашу країну на Міжнародному фольклорному фестивалі «Сонце, радість і краса» в м. Несебрі.
В результаті сильної спеки покриття майданчика для виступу сильно нагрілося, і всі діти отримали опіки стоп різного ступеня. 7 дітей були госпіталізовані і проходили стаціонарне лікування, 15 дітей проходили амбулаторне лікування в готелі, де проживали.
«Раніше, відразу після повідомлення про страхову подію АСК«ОМЕГА» підтвердила свою готовність оплатити необхідне лікування в повному обсязі і оперативно врегулювала надання невідкладної допомоги на суму близько 20 тис. грн.. Після надання болгарською стороною всіх необхідних документів, наша Компанія сплатила страхове відшкодування в сумі ще 120 тис. грн.. Проведені лікувальні заходи були адекватними і ніяких небажаних ускладнень і наслідків у дітей немає, всі вони як і раніше можуть займатися танцями», – прокоментував начальник управління врегулювання Дощинський В.А..

За 1 квартал 2020 року АСК “Омега” виплатила страхових відшкодувань на суму більше 10 млн. грн.

01.04.2020

АСК «Омега» виплатила 110 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

12.12.2019

АСК «Омега» виплатила 40 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

04.12.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 334 889,06 грн. за договором КАСКО

28.11.2019