Страхова компанія «Омега» провела семінар у Полтаві

29 – 31 липня АСК «Омега» провела в м.Полтаві триденний семінар для керівників регіональних підрозділів компанії.
Спільно з менеджментом компанії керівники регіональних підрозділів АСК «Омега» проаналізували результати роботи компанії в другому кварталі 2011 року, обговорили основні напрямки стратегічного розвитку на друге півріччя, розглянули проблеми, які виникають у роботі підрозділів, визначили шляхи їх вирішення.
У числі основних завдань семінару було ознайомлення фахівців компанії з питаннями пов'язаними з аналізом діяльності регіональних підрозділів з розвитку ринкових продажів, особливостями страхування наземного транспорту, врегулюванням страхових випадків, актуальними аспектами юридичного захисту інтересів компанії. В рамках семінару відбувся круглий стіл «Система організації роботи підрозділу, шляхи та перспективи розвитку».
Крім того, відбулося нагородження керівників регіональних підрозділів, які продемонстрували найвищі результати по збору страхових премій в першому півріччі. Переможцями були названі Придніпровська регіональна дирекція, Севастопольське управління та Київська регіональна дирекція. За свої досягнення керівники цих підрозділів були відзначені почесними грамотами та цінними подарунками.
У програму семінару увійшла екскурсія по Полтаві з відвідуванням історичних та пам'ятних місць обласного центру. Семінар був підготовлений і проведений без залучення зовнішніх фахівців, силами співробітників компанії.

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020