СК «Омега» застрахувала товар в обороті ЗАТ «Карло Пазоліні Трейдінг»

Страхова компанія «Омега» застрахувала товар, який знаходиться в обороті ЗАТ «Карло Пазоліні Трейдінг». Страхова сума за договором складає 37 млн. 729 тис. грн. Товар зберігається на 8 складах в Києві, Дніпропетровську та Одесі.
Договір страхування був укладений в результаті вдало проведених переговорів і ретельної експертизи об'єкту андерайтерами і фахівцями СК «Омега».
Договором покриваються наступні ризики: вогонь, стихійні явища, вибух, витікання рідини, протиправні дії третіх осіб, падіння пілотованих літальних апаратів та їх уламків. 
Carlo Pazolini – одна з лідируючих компаній у виробництві та продажі взуття класу medium і medium – high . Компанія володіє торговими марками Carlo Pazolini(R), Carlo Pazolini Couture(R), Adami(R) і має виробничі підприємства в Італії, Іспанії, Росії і на території Китаю, активно розвиває власну роздрібну мережу фірмових магазинів.
СК "Омега" створена в 1994 році.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті "Відкрите страхування" і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

29.09.2021

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

28.09.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021