СК «Омега» застрахувала товар на складі ТзОВ «ТИКАФЕРЛЮКС-Н»

Страхова компанія «Омега» застрахувала товар, який знаходиться на складі ТзОВ «Тикаферлюкс-Н». Компанія спеціалізується на пошитті одягу з хутра.
Договір страхування був укладений Івано-Франківським обласним управлінням в результаті вдало проведених переговорів і ретельної експертизи об'єкту андеррайтерами та фахівцями СК «Омега».
Договором покриваються наступні ризики: вогонь, стихійні явища, вибух, витікання рідини, протиправні дії третіх осіб, падіння пілотованих літальних апаратів та їх уламків. 
ТзОВ «Тикаферлюкс-Н» є спільним українсько-нідерландським підприємством і спеціалізується на виготовленні виробів з хутра. Підприємство успішно конкурує на світовому ринку, а завдяки міжурядовому українсько – російському договору має особливі переваги на ринку Росії.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить в 20-ку лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування», є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020