СК «Омега» застрахувала офісні приміщення авіакомпанії «МАУ»

Страхова компанія «Омега» застрахувала офісні приміщення, які належать СЗАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України». Страхова сума за договором складає 24 мільйони 894 тисячі гривень.
Договір добровільного страхування майна покриває наступні ризики: пожежа, стихійне лихо, протиправні дії третіх осіб.
Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» є лідером авіаперевезень на ринку України. Основною діяльністю авіакомпанії є пасажирські і вантажні перевезення. МАУ виконує найбільшу кількість рейсів з України до країн Західної Європи та Перської Затоки.
«Нам приємно, що авіакомпанія МАУ, яка є одним з флагманів вітчизняного ринку авіаперевезень, довірила нам на страхування ризики, пов'язані із захистом майна. Зі свого боку ми, як і у відносинах зі всіма нашими партнерами, виправдаємо довіру», – відзначив Президент СК «Омега» Сергій Тарасенко.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить в 20-ку лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2021

23.06.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021