СК «Омега» застрахувала гірничотранспортне устаткування групи Феррекспо

 
Страхова компанія «Омега» уклала договір страхування наземних транспортних засобів, які є власністю ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» і ТОВ «Єристовський гірничо-збагачувальний комбінат» (обидва підприємства входять до складу групи Феррекспо).
Гірничотранспортне устаткування застраховане за договорами КАСКО. Загальна страхова сума за даними договорами складає 397 мільйонів гривень.
ВАТ "Полтавський ГЗК" – один з найбільших в Україні виробників і експортерів залізорудних окатишів, що використовуються в чорній металургії і виробництві сталі. На сьогодні розробляє два родовища залізняку. ТОВ «Ерістовський гірничо-збагачувальний комбінат» створений для розробки Єристовського родовища залізняку. Основним акціонером підприємств є компанія «Феррекспо».
 СК “Омега” створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України. Темп зростання збору страхових премій в 1 кварталі 2009 року склав 211,22%. По даному показнику СК «Омега» зайняла 3 місце в рейтингу.
 Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в сумі 71740,45 грн за полісом ОСЦПВ

24.11.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав страхове відшкодування в сумі 169 113,67 гривень

10.11.2020

АСК «Омега» – генеральний страховий партнер Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років

02.11.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 170 000 гривень

28.10.2020