СК «Омега» застрахувала 8-тисячний колектив «Полтавського ГЗК»

Страхова компанія «Омега» і ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» уклали третій за рахунком договір медичного страхування трудового колективу підприємства.
Згідно з угодою, медичну страховку співробітники «Полтавського ГЗК» отримуватимуть за програмою «Корпоративна+». Страхова сума на кожного застрахованого складає 15 тисяч гривень.
За словами начальника управління медичного страхування СК «Омега» Владислава Ярчевського, 2009 рік став випробуванням для компаній тих, що пропонують послуги ДМС.
«Зростання кількості інфекційних захворювань, карантинні заходи, пов'язані з епідемією грипу, одночасне збільшення вартості лікарських препаратів і медичних послуг – все це стало випробуванням на міцність і для нашої компанії. Але СК «Омега» чітко і в повному об'ємі виконала свої зобов'язання перед підприємством і всі члени колективу вчасно отримували медичну допомогу і лікарські препарати», – розповів він.
Ярчевський також відзначив, що останнім часом спостерігається збільшення попиту на ДМС. «Це пов'язано із зростанням вартості лікарських препаратів і медичної допомоги. Люди, бажаючи скоротити власні витрати, прагнуть перекласти їх на страхову компанію», – додав він.
ВАТ «Полтавський ГЗК» – один з найбільших в Україні виробників і експортерів залізорудних окатишів, що використовуються в чорній металургії і виробництві стали. Комбінат в даний час розробляє два родовища залізняку. Основним акціонером підприємств є компанія «Феррекспо».
На даний момент СК «Омега» вже забезпечує медичний захист колективів ХК «АвтоКРаЗ», ВАТ «Росава», ВАТ «Киевмедпрепарат», «Полтавського Університету споживчої кооперації України», «Полтавської Державної Аграрної Академії», Виконкому Жовтневого району м. Полтави та інших підприємств.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

29.09.2021

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

28.09.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021