СК «Омега» в рейтинговій 10-ці найбільш клієнтоорієнтованих компаній України

СК «Омега» твердо втримала позицію за двома основними критеріями – автострахування та страхування квартир за результатами рейтингу «Найбільш клієнтоорієнтована страхова компанія», яке проводило перше в Україні спеціалізоване рейтингове агентство Кредит-Рейтинг.
У процесі дослідження були проаналізовані страхові продукти 21 ризикової страхової компанії, що пропонують найбільш вигідні для страхувальників умови.
СК «Омега» зайняла 8-е місце в автострахуванні (КАСКО). У цілому по ренкінгу результати показали, що тарифи з автострахування в більшості компаній знаходяться приблизно на однаковому рівні, але умови страхування відрізняються кількістю виключень і особливостями процедури виплати страхового відшкодування.
Серед компаній, що страхують квартири, СК «Омега» на 7-му місці завдяки своїй лояльній тарифній політиці, прозорою процедурою врегулювання страхових випадків, а також умовами страхування, які Компанія пропонує для своїх клієнтів, використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. За напрямом "Медичне страхування" СК «Омега» на 14-му місці.
За словами президента Компанії Сергія Тарасенка, сьогодні досить важко вибрати ту чи іншу страхову компанію, подібні рейтинги допомагають у виборі, тим більше, що проходить відкрито і об'єктивно аналіз щодо рівня тарифів, наявності сервісів, кількості всіляких виключень і обмежень по виплатам, показників страхових виплат компаній.
Довідка
Агентство "Кредит-Рейтинг" – перше в Україні (з 2001 року) спеціалізоване рейтингове агентство, яке проводить різноманітні дослідження прозорості компаній, надає послуги в області незалежної оцінки кредитоспроможності суб'єктів запозичень із присвоєнням кредитних рейтингів за Національною рейтинговою шкалою.
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top" за основними показниками СК «Омега» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку України.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020