СК «Омега» у рейтингу Фокус одна з самих надійних та клієнтоорієнтованих вітчизняних страхових компаній України

У рейтингу СК «Омега» стала однією з трьох компаній з виключно українським капіталом і зайняла 15 місце за критеріями оцінювання надійності. Всього в рейтингу брало участь 20 страхових компаній. 
Найвищу оцінку 15 балів Компанія отримала за параметрами «Структура страхового портфеля», 4 бали за параметрами «Зібрані страхові премії» і стала другою в трійці за показниками Активи та Власний капітал.

Кількість балів формувалася виходячи із обсягів страхових платежів за підсумками I півріччя 2010 року, а вищий бал отримала та компанія, в портфелі якої на майнові види страхування припадає велика частка, а на КАСКО – менша.
Це пов'язано з тим, що КАСКО – один з найбільш збиткових видів страхування. Самим зваженим Фокус вважав портфель, в якому на КАСКО доводиться менше 35% або не менше 30% на майно.

Результати даного рейтингу підтверджують прозорість роботи СК «Омега» на ринку страхування серед інших компаній ризикового сегмента, її надійність оцінюється як важливий чинник побудови бізнесу, запорука довіри з боку клієнтів як до української Компанії без іноземного капіталу, до самого бренду «Омега».  
Для рейтингу по оцінці роботи страхових компаній Видання «Фокус» розробляло спеціальну методику, в якій основними є вісім параметрів, кожному присвоювалися бали. Що ж стосується ризикових компаній, Фокус, зокрема, звертав увагу на наявність постійних партнерів з перестрахування і на збалансованість портфеля страхової компанії.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020