СК «Омега» в травні здійснила ряд крупних виплат

Страхова компанія «Омега» в травні здійснила ряд крупних виплат на загальну суму понад 250 тисяч гривень. Всі виплати були зроблені за договорами страхування КАСКО.
За пошкоджений автомобіль Toyota Camry було виплачено 74 тисячі гривень страхового відшкодування. ДТП за участю застрахованого автомобіля відбулося на одній з вулиць м. Харків. Водій, намагаючись ухилитися від автомобіля, що підрізав його, різко вивернув кермо і зіткнувся з припаркованим автомобілем. Страхове відшкодування виплачене страхувальникові у розмірі вартості відновного ремонту автомобіля.
58,5 тисяч гривень СК «Омега» виплатила за Opel Vectra. Автомобіль отримав пошкодження в результаті наїзду на цегляну опору моста. ДТП відбулося з вини водія, який не справився з управлінням. Обійшлося без жертв.
Дві крупні виплати було зроблено в м. Миколаїв. Більше 70 тисяч гривень було виплачено за розбитий автомобіль Mazda 3. 48 тисяч гривень страхового відшкодування отримав власник автомобіля Skoda Octavia. Причиною обох ДТП стало зіткнення з іншим транспортним засобом.
З початку 2010 року СК «Омега» виплатила понад 11 мільйонів гривень страхових відшкодувань, а в 2009 році компанія відшкодувала збитків на суму 33 мільйони 129 тисяч гривень.
СК «Омега» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2021

23.06.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021