СК «Омега» в особі президента Сергія Тарасенка привітала банк «Фінанси та Кредит» з ювілеєм

22 жовтня СК «Омега» в особі президента Сергія Тарасенка привітала одного з головних своїх партнерів банк «Фінанси та Кредит» з 20-ти річним ювілеєм.

«20 років – це солідний вік і свідчить про надійність позицій банку на фінансовому ринку України, заслуженому авторитеті серед колег і партнерів. Наші компанії пов'язують міцні партнерські відносини, ми високо цінуємо надійність в бізнесі, яку гарантує нам співпраця з вами », – пролунали теплі вітання від Сергія Тарасенка президента СК «Омега».

Головним і несподіваним моментом у цей вечір став живий подарунок від СК «Омега» для ювіляра. Виступ відомого українського співака Гаріка Кричевського, який виконав декілька хітів під гітару.
   
Формат заходу і чудовий жовтневий вечір стали приємним часом для дружніх партнерських рукостискань, спілкування в неформальній обстановці з партнерами Компанії. Сам статус заходу підвищували не тільки почесні гості, але й привітання від одного з головного засновника банку народного депутата Костянтина Живаго.

У цьому році свій ювілей банк відзначав у незвичайному місці – Музеї образотворчого мистецтва у Києві. Приємний вечір в приємній атмосфері.

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021

АСК «ОМЕГА» – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2021

23.06.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021