СК «Омега» в 20 лідерів страхового ринку України – дані «Insurance Top»

За підсумками 1 півріччя 2009 року Страхова компанія «Омега» увійшла до 20 лідерів страхового ринку України. Про це свідчать дані, опубліковані рейтингом «Insurance Top»
Згідно рейтингу «Insurance Top» за підсумками 1 півріччя 2009 року СК «Омега» зайняла 18 місце за показником зібраних страхових премій. Так, за 6 місяців поточного року компанія зібрала 84 575,5 млн. грн. премій.
За показником «Гарантійний фонд» СК «Омега» зайняла 3 місце в рейтингу. За підсумками півріччя він склав 501 936 тис. грн., що підтверджує платоспроможність компанії.
Власний капітал компанії за підсумками 6 місяців він склав 556 936 тис. грн. За цим показником СК «Омега» зайняла 4 місце в рейтингу. Це свідчить про прибутковість діяльності компанії і її можливості щодо виконання своїх зобов'язань.
Істотно укріпила компанія свої позиції в рейтингу «Активи» піднявшись з 7 на 4 місце.
У 1 півріччі 2009 року в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року темп зростання страхових резервів склав 127,5%, що позитивно характеризує компанію на предмет забезпечення майбутніх страхових виплат. У рейтингу компанія піднялася з 23 на 17 місце.
У рейтингу «Страхові виплати по видах» компанія піднялася з 49 на 31 місце.
В цілому компанія зайняла гідне місце в рейтингу ТОП 50 страхових компаній, що працюють на ринку України.
За словами Президента СК «Омега» Сергія Тарасенко, те, що компанія за підсумками 1 півріччя 2009 року увійшла в 20 кращих СК, стало можливим завдяки злагодженій і професійній роботі колективу. «Політика відвертості і прозорості у відносинах з клієнтами, бездоганне виконання узятих зобов'язань дозволяє нам, не дивлячись на складні економічні умови, нарощувати страхові платежі і урізноманітнювати новими продуктами страховий портфель», – додав він.
«Як результат – більше 96% зібраних платежів припадають на долю добровільних видів страхування, що говорить про довіру клієнтів, що постійно росте, до наший компанії. В той же час, ми не зупиняємося на досягнутому і маємо намір за підсумками року зібрати премій, як мінімум, на 25% більше, ніж за підсумками минулого року», – додав Тарасенко.
СК “Омега” створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України. Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020