СК «Омега» стала спонсором проекту «Знаковий день» на Авторадіо

Страхова компанія «Омега» стала головним спонсором інтерактивного проекту «Знаковий день», який проходив на радіохвилях Авторадіо в місті Кременчук з 18 до 29 жовтня.
З усіх радіослухачів, які додзвонилися було визначено перших 5 переможців, які отримали призи від СК «Омега» в офісі Придніпровської регіональної дирекції в Кременчуці. Крім цього, представники Компанії вручили кожному автомобілісту-переможцю поліс страхування від нещасного випадку.
Проект був розроблений на честь святкування Дня автомобіліста, який в Україні відзначають традиційно в останню неділю жовтня. За правилами проекту на вулицях Кременчука були розставлені неіснуючі дорожні знаки. Кожен уважний водій, побачивши неіснуючий знак, мав можливість додзвонитися в прямий ефір Авторадіо Кременчука одним з перших і виграти приз від спонсора.

 
Довідка
СК "Омега" створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку .

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

29.09.2021

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

28.09.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021