СК «Омега» стала лідером у рейтингу «Ліга Кращих» та отримала нагороду «Підприємство Року 2010»

Державний комітет статистики України, що відповідає принципам EUROPEAN STANDART RATING (Європейським стандартам рейтингування) визнав лідерство СК «Омега». Так, за офіційними даними Компанія посіла 1-ше місце за кількома критеріями в міжнародному економічному рейтингу «Ліга Кращих» 2010.
«Ваші досягнення в динаміці є ознакою високого професіоналізму спеціалістів та співробітників компанії, що підтверджено економічними фактами рейтингу», – зазначено в офіційному листі-зверненні організації.
За словами президента СК «Омега» Сергія Тарасенко, отримати таку нагороду велика честь та свідчення того, що кожен спеціаліст Компанії максимально прагне зробити все заради того, щоб бренд СК «Омега» був успішним, а звання Омегівець залишалося гідним та зміцнювало корпоративний дух кожного: «Статус-нагорода «Підприємство Року 2010» для страхової компанії «Омега» це підтвердження лідерства у своїй діяльності на національному рівні, заслужена відзнака за результати ведення прозорої політики Компанії, позитивної динаміки розвитку».   
Довідка
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку України.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020