СК «Омега» з початку року більш ніж в 1,5 рази збільшила надходження премій по вхідному перестрахуванню

Страхова компанія «Омега» з початку 2009 року збільшила надходження премій по вхідному перестрахуванню більше ніж на 50%, зібравши понад 1 мільйон гривен.
«Не зважаючи на загальний спад збору страхових платежів на ринку, за 10 місяців поточного року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року АСК «Омега» збільшила надходження премій по вхідному перестрахуванню більш ніж в 1,5 рази.
Це ще раз підтверджує високий рівень довіри до нашої компанії з боку страхових партнерів та репутацію надійного перестрахувальника», – відзначив начальник управління перестрахування СК «Омега» Сергій Готко.
За його словами, тільки за останні два роки кількість партнерів СК «Омега» по вхідному перестрахуванню збільшилася з 8 до 20 компаній.
«Слід зазначити, що кількість компаній, які прагнуть розміщувати в АСК «Омега» ризики по перестрахуванню, значно більше. Але зі свого боку ми дуже серйозно підходимо до питання побудови партнерських відносин», – додав Готко.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” отримала акредитацію в посольстві Республіки Польща

03.12.2020

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в сумі 71740,45 грн за полісом ОСЦПВ

24.11.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав страхове відшкодування в сумі 169 113,67 гривень

10.11.2020

АСК «Омега» – генеральний страховий партнер Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років

02.11.2020