СК «Омега» провела семінар з андеррайтингу для своїх співробітників

Страхова компанія «Омега» провела семінар з андеррайтингу майнових ризиків для своїх співробітників. Семінар зібрав директорів і провідних фахівців компанії.
Семінар був проведений з метою удосконалення навиків роботи співробітників компанії з андеррайтингу. У проведенні семінару були задіяні висококваліфіковані фахівці, перед учасниками тренінгу виступив один з провідних страховиків європейського ринку.
При проведенні семінару були використані такі методи навчання, як міні-лекції, дискусії, ситуативні завдання і інше. Проведення семінару дозволило співробітникам СК «Омега» систематизувати отримані знання, поспілкуватися з фахівцями європейського рівня.
«Цей семінар був дуже корисний для нас. Було дуже цікаво послухати про те, як працюють наші колеги за кордоном, оцінити європейський досвід страхування майнових ризиків в нинішній економічній ситуації», – поділилася враженням начальник управління андеррайтингу майнових ризиків СК «Омега» Світлана Безлобова.
Особлива увага в ході семінару була приділена особливостям страхування майнових ризиків в регіонах, де стихійні лиха носять систематичний характер.
СК «Омега» регулярно проводить різноманітні семінари і тренінги для своїх співробітників з метою підвищення кваліфікації.
За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить в ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових організацій, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул і ін..

АСК “Омега” отримала акредитацію в посольстві Республіки Польща

03.12.2020

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в сумі 71740,45 грн за полісом ОСЦПВ

24.11.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав страхове відшкодування в сумі 169 113,67 гривень

10.11.2020

АСК «Омега» – генеральний страховий партнер Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років

02.11.2020