СК «Омега» прийняла нову стратегію розвитку

Страхова компанія «Омега» прийняла нову стратегію розвитку, ключовим завданням якої став баланс портфелю.
Про це йде мова у статті керівника компанії «Омега» Павла Карагаєва у журналі Insurance TOP, повідомляє прес-служба компанії.
«СК «Омега» принципово змінила підхід до формування портфелю та головним завданням стало його збалансувати. Згідно нової стратегії обсяг договорів ОСЦПВ не повинен перевищувати 50% портфелю компанії. Для досягнення цього показника ми збільшити тарифи по деяким зонам страхування, від інших відмовились взагалі та прийняли ряд кадрових рішень – зокрема, щодо тих представництв, де персонал бук повністю зосереджений на великих комісіях, легких грошах від ОСЦПВ та не розвивав продажі інших видів страхування», – сказав Павло Карагаєв. Мова йде про те, що СК «Омега» у першому півріччі закрила 13 регіональних представництв, результати роботи яких у компанії оцінили як такі, що не відповідають задачам.
Також він відзначив, що головною метою нової стратегії є оздоровлення компанії.
«У кількох регіонах ми вже відкрили нові представництва, де у менеджменту більш професійний підхід до роботи», – додав Павло Карагаєв.
«Рівень виплат по СК «Омега» сягає 80%, що значно  вище нормативів. Чому? Зараз ви виплачуємо і нові, і раніше визнані збитки. У першому півріччі СК «Омега» отримала 48,8 млн грн платежів та виплатила клієнтам  33,6 млн грн, в тому числі зв ОСЦПВ –  28,1 млн грн та 24,3 млн грн відповідно. Вже найближчим часом затримки із страховими виплатами припиняться і ми увійдемо у встановлені графіки», – впевнений керівник компанії.
Крім того, за словами Павла Карагаєва, у СК «Омега» почав роботу контакт-центр для звернень та прямої комунікації із клієнтами. «Ми сформували спеціальну службу, яка обробляє та аналізує звернення клієнтів. Це дозволяє, в тому числі, правильно оцінювати роботу персоналу», – зазначив Павло Карагаєв.
СК «Омега» працює в Україні з 1994 року та має ліцензії на 25 видів страхування. За даними рейтингу  Insurance TOP за результатами роботи у 2017 році СК «Омега» займала 4 місце на ринку за розміром власного капіталу, 3 місце за обсягом гарантійного фонду та 14 – за розміром активів.
Читайте також:
Сергій Тарасенко очолив Наглядову раду СК «Омега»
СК «Омега» виплатила клієнтам 33,6 млн грн

АСК «Омега» виплатила 110 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

12.12.2019

АСК «Омега» виплатила 40 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

04.12.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 334 889,06 грн. за договором КАСКО

28.11.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 229 796,97 грн. за договором КАСКО

21.11.2019