СК «Омега» відсвяткувала 24-ту річницю з дня заснування

10 листопада СК «Омега» виповнилося 24 роки. З нагоди річниці керівники регіональних підрозділів компанії зібралися в Києві для підведення підсумків і стратегічної сесії.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
«Метою спільної зустрічі було підведення підсумків та планування роботи компанії на майбутнє. Прийнята нова стратегія розвитку компанії, у нас відбулися значні кадрові зміни, суттєво оновлена ​​продуктова лінійка, умови договорів, презентовані нові послуги», – підводить підсумки стратегічної сесії керівник СК« Омега» Павло Карагаєв.
«Одним з найважливіших елементів корпоративної культури в «Омезі» є горизонтальні комунікації. Колектив в компанії досить стабільний, і тому керівники регіональних підрозділів добре знають один одного. Ми проводимо навчальні та інші семінари для того, щоб підтримувати високий рівень залученості всіх співробітників. Дуже важливою частиною зустрічі, яка проходила в цей раз, було знайомство з новою командою, яка сформована в головному офісі компанії протягом останніх 3 місяців», – зазначив  Директор зі страхування СК «Омега» Олександр Гончаров.
Стратегічно СК «Омега» зараз працює над переформатуванням портфелю.
«Згідно з новою стратегією обсяг договорів ОСЦПВВ не повинен перевищувати 50% портфелю компанії. Для досягнення цього показника ми збільшили тарифи за деякими зонам страхування, від деяких зон відмовилася зовсім. У 2017 році обсяг моторного портфеля досягав 73%, в тому числі 63% – полісів ОСЦПВВ, за підсумками 9 місяців 2018 року обсяг полісів ОСАЦВ в портфелі знижений до 52%», – говорить Директор зі страхування СК« Омега» Олександр Гончаров.
Серед ключових продуктів, які стануть основною портфеля СК «Омега» в майбутньому – страхування майна, особисте страхування та добровільне медичне страхування.
«Добровільне медичне страхування стає одним з ключових пріоритетів АСК «Омега» на найближчі роки. Уже зараз проекти ДМС – це 19% від портфелю компанії, і ми спостерігаємо тенденцію зростання частки добровільного медичного страхування. Ми маємо намір удосконалювати цей продукт і пропонувати унікальні рішення для кожної галузі і регіону», – зазначає Олександр Гончаров.
Читайте також:
СК «Омега» знизила частку моторного страхування в своєму портфелі
Розвиток напряму медичного страхування буде пріоритетом АСК «Омега»
Начальником служби безпеки СК Омега став Олексій Лозовюк
Сергій Тарасенко очолив Наглядову раду СК «Омега»
Віце-президентом СК «Омега» став Олександр Гончаров

АСК «Омега» виплатила 110 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

12.12.2019

АСК «Омега» виплатила 40 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

04.12.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 334 889,06 грн. за договором КАСКО

28.11.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 229 796,97 грн. за договором КАСКО

21.11.2019