Семінар регіональних підрозділів Придніпровської дирекції

23 жовтня 2019 року в місті Горішні Плавні було проведено семінар з працівниками регіональних підрозділів Придніпровської дирекції. Окрім штатних співробітників, до семінару були залучені перспективні агенти з продажів полісів туристичного та інших видів страхування.
Під час семінару були розглянуті питання техніки та технології продажів страхових продуктів для підприємств малого та середнього бізнесу, а також обговорені питання програм медичного страхування, страхування майна та відповідальності піпприємств. Особлива увага була приділена збалансованості портфелю дирекції.
З урахуванням змін, які відбулись в законодавстві з продажу полісів ОСЦПВ, були проведені навчання та надані рекомендації по продажу полісів та комплексному захисту для власників автотранспорту.
Грунтовно були розглянуті питання проведення первинних переговорів з потенційними клієнтами, збереження клієнтської бази та впровадження нових видів страхових продуктів.
Також були розглянуті програми страхування для населення — міні-КАСКО, експрес-страхування квартири.
Під час семінару були дані відповіді на робочі питання та роз’яснені умови мотивації як штатних працівників, так і страхових агентів.
Учасники семінару висловили пропозиції щодо подальшого проведення навчальних заходів з метою підвищення кваліфікації працівників.

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020

Фахівці страхової компанії “ОМЕГА” розробили і успішно впровадили продукт з комплексного страхування подорожуючих Україною.

19.06.2020

АСК “ОМЕГА” забезпечує стабільні виплати по ОСАГО в умовах карантину

19.05.2020

Чому у ДТП з пішоходом зазвичай винен водій?

08.05.2020