Семінар регіональних підрозділів Придніпровської дирекції

23 жовтня 2019 року в місті Горішні Плавні було проведено семінар з працівниками регіональних підрозділів Придніпровської дирекції. Окрім штатних співробітників, до семінару були залучені перспективні агенти з продажів полісів туристичного та інших видів страхування.
Під час семінару були розглянуті питання техніки та технології продажів страхових продуктів для підприємств малого та середнього бізнесу, а також обговорені питання програм медичного страхування, страхування майна та відповідальності піпприємств. Особлива увага була приділена збалансованості портфелю дирекції.
З урахуванням змін, які відбулись в законодавстві з продажу полісів ОСЦПВ, були проведені навчання та надані рекомендації по продажу полісів та комплексному захисту для власників автотранспорту.
Грунтовно були розглянуті питання проведення первинних переговорів з потенційними клієнтами, збереження клієнтської бази та впровадження нових видів страхових продуктів.
Також були розглянуті програми страхування для населення — міні-КАСКО, експрес-страхування квартири.
Під час семінару були дані відповіді на робочі питання та роз’яснені умови мотивації як штатних працівників, так і страхових агентів.
Учасники семінару висловили пропозиції щодо подальшого проведення навчальних заходів з метою підвищення кваліфікації працівників.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020