Президент СК «Омега» взяв участь в Українському страховому форумі

Президент страхової компанії «Омега» Сергій Тарасенко взяв участь в другій щорічній конференції Адама Сміта – Українському страховому форумі, який пройшов в Києві з 2 по 4 червня 2009 року.
На форумі президент СК «Омега» виступив з доповіддю на тему «Підвищення ефективності існуючих каналів продажів і досвід впровадження програм лояльності», в якому він проаналізував особливості роботи страхових компаній в умовах фінансово-економічної кризи, акцентував увагу присутніх на основних параметрах формування ефективних каналів продажів, детально зупинився на проблемі пошуку форм і методів роботи з регіональними підрозділами з метою підвищення ефективності їх діяльності.
Крім того, в своєму виступі Тарасенко поділився досвідом проведення маркетингових акцій і програм, направлених на збереження існуючих та залучення нових клієнтів.
За його словами, Український страховий форум – це «безцінна можливість обговорити проблеми страхового бізнесу з колегами, отримати найсвіжішу і найточнішу інформацію від експертів галузі, зустрітися і обмінятися досвідом з елітою українського і міжнародного страхового співтовариства».
Впродовж 17-і років компанія Adam Smith Conferences є провідним організатором конференцій в Росії, Україні, Казахстані і інших країнах СНД.
Український Страховий Форум, який в перший рік свого проведення (2008) зібрав понад 200 керівників вищої ланки з 15 країн світу, зарекомендував себе як бізнес-платформа для топ-менеджменту провідних страхових компаній, аналітиків, фінансистів і банкірів.
 

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021

Відкрито регіональне представництво АСК “ОМЕГА” в м. Івано-Франківськ

13.05.2021