Президент СК «Омега» взяв участь у круглому столі на тему «Парадигма системного управління страховою компанією»

Президент страхової компанії «Омега» Сергій Тарасенко взяв участь у прес – заході в форматі круглий стіл, який проходив 22 жовтня 2010 року за підтримки консалтингового центру «Бізнес – гарант».
 
Більше 40-ка запрошених керівників лідируючих страхових компаній України і представники найбільш рейтингових ЗМІ брали участь у дискусії на головну тему «Парадигма системного управління страховою компанією, або як створити конкурентну перевагу».
Головна мета проведення заходу була закладена в обговоренні актуальних проблем щодо управління страховою компанією та обміну думками щодо розвитку системи менеджменту в умовах турбулентного макросередовища. 
За словами Сергія Тарасенка президента СК «Омега» такі зустрічі дуже актуальні для реалізації і розуміння, в першу чергу, ефективних стратегій розвитку страхових компаній в умовах постійних змін, в сучасних реаліях:
«Найголовніше для страхової компанії на сьогодні – це бути клієнтоорієнтованою компанією, створювати конкуренцію на страховому ринку і надавати першокласний сервіс клієнтам, а для цього важливо реалізовувати таку бізнес-модель, ядро якої буде закладено у компетенції персоналу, як головній конкурентній перевазі».
Також під час дискусії учасники ділилися своїми думками, обговорювали тенденції і процеси, які відбуваються сьогодні на українському ринку страхування.
 

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020