Президент СК «Омега» взяв участь в ІХ Міжнародному Ялтинському фінансовому Форумі

 
Президент страхової компанії «Омега» Сергій Тарасенко взяв участь в ІХ Міжнародному Ялтинському фінансовому Форумі
На форумі обговорювалися питання, що стосуються удосконалення державного регулювання фінансового сектора, створення умов для відродження довіри з боку суспільства до фінансових інститутів, питання реорганізації, поглинання і злиття фінансових установ, дотримання принципів добросовісної конкуренції та етики.
«Основною метою форуму стало зміцнення багатосторонніх зв'язків між страховими, перестраховочними, брокерськими і асистуючими компаніями, банківськими і фінансовими установами. – розповідає Сергій Тарасенко, – Учасники форуму отримали можливість встановити нові контакти з російськими і зарубіжними колегами та обмінятися думками щодо нових тенденцій та перспектив розвитку страхового бізнесу». 
За його словами, програма форуму охопила широке коло тем, що стосуються українського, російського і зарубіжного страхових ринків. Учасники обговорювали питання державного регулювання, контролю за діяльністю страхових компаній, міжнародні аспекти співпраці і нові технології в страхуванні, положення і перспективи розвитку особистих видів страхування, тенденції і проблеми розвитку ринку перестрахування і діяльності страхових посередників, а також актуальні питання страхування транспорту.
 «Сама атмосфера форуму, активне спілкування, обмін думками і інформацією послужили подальшому зміцненню взаєморозуміння між представниками ділових кіл СНД і західних країн. Форум надав прекрасні можливості для спілкування в неформальній обстановці, що дозволило багатьом знайти однодумців, вислухати аргументи опонентів і знайти в результаті відповідь на багато насущних питань», – підкреслив Тарасенко.
 СК “Омега” створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України. Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.
 Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування по полісу ОСЦПВ в розмірі 130 000 гривень

16.09.2021

19 серпня 2021 р. проведено навчальний семінар для працівників АСК «ОМЕГА»

25.08.2021

АСК «ОМЕГА» – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2021

23.06.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021