Президент АСК «Омега» Сергій Тарасенко посів перше місце рейтингу «Найкращі фінансисти / страхові компанії» журналу «Експерт»

Президент страхової компанії «Омега» Сергій Тарасенко став переможцем «Рейтингу кращих фінансистів Україна» видання «Експерт» в 2011 році в номінації «Стійкість страхових компаній».
Всього в даному рейтингу «Експерта» було представлено дві номінації в страховому секторі на звання кращого фінансиста країни в 2011 році.
Страхова компанія «Омега» зайняла перше місце з максимальним балом стійкості. Рейтинг стійкості страхових компаній був розрахований на замовлення видання «Експерт» фахівцями Незалежного рейтингового агентства (НРА). Він грунтується на шести показниках, що визначили підсумковий бал. Перший з них-коефіцієнт рівня виплат, який ліг в основу рейтингу довіри. Також враховувалися такі коефіцієнти: достатність резервів – співвідношення валових резервів до отриманих нетто-преміями (без урахування перестрахування), коефіцієнт перестрахування ризиків, ефективність використання активів, коефіцієнт фінансової автономії, сума власного капіталу і страхових резервів, віднесена до обсягу нетто-премій. На основі отриманих коефіцієнтів, переведених у бали, був виведений підсумковий рейтинг.
АСК «Омега» посіла перше місце серед 34 страхових компаній України з найвищим балом стійкості і коефіцієнтом фінансового потенціалу 16,4, що у багато разів більше середнього значення по ринку.
За словами аналітиків видання «Експерт», стійкість страхових компаній є одним з ключових показників, чітко відображають платоспроможність цих компаній і їх здатність розрахуватися з клієнтами.
 

За 1 квартал 2020 року АСК “Омега” виплатила страхових відшкодувань на суму більше 10 млн. грн.

01.04.2020

АСК «Омега» виплатила 110 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

12.12.2019

АСК «Омега» виплатила 40 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

04.12.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 334 889,06 грн. за договором КАСКО

28.11.2019