«Омега» презентувала нові програми страхування КАСКО

Страхова компанія «Омега» оновила програми страхування КАСКО.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
«Ми прийняли рішення оптимізувати програми страхування КАСКО, зробити їх максимально простими для клієнтів», – говорить Директор зі страхування АСК «Омега» Олександр Гончаров.
Зараз АСК «Омега» пропонує клієнтам 2 програми – «Класичне КАСКО» та «КАСКО 50/50».
Програма «Класичне КАСКО» – це страховка від максимального переліку пошкоджень і крадіжки автомобіля. Страхування транспортних засобів, термін експлуатації яких не перевищує 3 роки, проводиться без урахування зносу, у клієнта є можливість обрати агрегатну або неагрегатну страхову суму. У договорі відсутні обмеження на виплати страхового відшкодування у разі грубого порушення правил дорожнього руху.
Клієнт АСК «Омега», який застрахував автомобіль за програмою «Класичне КАСКО», може бути впевнений в оперативних виплати компенсацій і прозорих розрахунках.
Програма передбачає можливість виплати відшкодування при пошкодженні скляних і оптичних елементів автомобіля без надання документів компетентних органів і без обмеження за кількістю таких подій, а в інших випадках – у розмірі до 5% страхової суми (але не більше 50 тис. грн). У страховку включена компенсація витрат на транспортування автомобіля з місця настання страхового випадку до 3000 грн і можливість самостійного вибору СТО, де буде ремонтуватися пошкоджений автомобіль.
Ця ж програма доступна на умовах оплати 50/50: половину страхового платежу клієнт вносить при укладанні договору страхування, і другу половину – після настання першого страхового випадку. Якщо інцидентів з автомобілем протягом терміну дії договору не було – другу половину платежу вносити не потрібно.
«Політика страхової компанії «Омега» по відношенню до клієнтів буде максимально гнучкою. Нашими програмами страхування передбачені особливі умови для постійних клієнтів», – говорить Олександр Гончаров.

Читайте також:
СК «Омега» знизила частку моторного страхування в своєму портфелі
СК «Омега» виплатила клієнтові 860 тисяч гривень по КАСКО

АСК «Омега» виплатила 110 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

12.12.2019

АСК «Омега» виплатила 40 000 грн. за Договором добровільного медичного страхування

04.12.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 334 889,06 грн. за договором КАСКО

28.11.2019

АСК «ОМЕГА» виплатила відшкодування в сумі 229 796,97 грн. за договором КАСКО

21.11.2019