Одним з пріоритетних напрямів розвитку СК “Омега” в 2010 р. будуть корпоративні продажі

Страхова компанія "Омега" визначила пріоритетним напрямом діяльності в 2010 році розвиток складової корпоративних продажів в бізнесі компанії.
Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" президент СК "Омега" Сергій Тарасенко, в той же час, компанія вважає важливим і розвиток продажів за допомогою агентської мережі.
"Проте тут, як і у випадку з відкриттям нових представництв, однозначний "акцент" робитимемо на економічній ефективності", – сказав він.
Крім того, компанія має намір і далі розвивати сферу комунікацій як між центральним офісом і регіональними підрозділами, так і між компанією та клієнтами за допомогою новітніх Web- і інших актуальних IT-технологій.
"Це дозволить не тільки зменшити операційні витрати та підвищити своєчасність отримання управлінської інформації, але і знайти гнучку технологічну базу для оперативного розширення мережі представництв і точок продажів", – вважає президент СК "Омега".
С.Тарасенко оцінив діяльність компанії в 2009 році як стабільну, і завірив, що стратегія компанії не змінилася.
"Ми вважаємо за краще зберігати стабільність і рівновагу, розвиваємо лише економічно доцільні та стратегічно виправдані напрями, і однозначним позитивом діяльності в 2009 році стало виявлення "слабких" місць і як наслідок – значна оптимізація структури компанії", – підсумував С.Тарасенко.
СК "Омега" створена в 1994 році. Компанія є членом президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій. Бере участь в проекті "Відкрите страхування" і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.
За попередніми даними, СК "Омега" за підсумками 2009 року, зібрала більше 212 млн. грн страхових премій і виплатила більше 30 млн. грн страхових відшкодувань.
"Інтерфакс-Україна"

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 170 000 гривень

28.10.2020

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020