Менеджери СК «Омега» взяли участь в 1 Чемпіонаті Управлінських поєдинків

1-й Чемпіонат "Управлінські поєдинки: технологія перемоги" був організований для молодих менеджерів страхових компаній України. Центр бізнес – стратегій "Перспектива" за підтримки Ліги страхових організацій України стали головними організатори заходу, що проходив в кінці жовтня.
У чемпіонаті взяли участь 53 учасника з 18 страхових компаній. Переможців чемпіонату визначала ціла колегія журі, до складу якої було запрошено А.В. Литвинова – віце-президента СК "Омега".
Головна мета проведення заходу – підготовка і тестування учасників-лідерів, розкриття їх потенціалу та глибинних можливостей, придбання унікального керівного досвіду. Також це відкрита можливість оцінити свою власну майстерність як управлінця вирішувати управлінські ситуації різної складності на високому рівні ефективності за короткий термін.
Довідка
СК "Омега" створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” отримала акредитацію в посольстві Республіки Польща

03.12.2020

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в сумі 71740,45 грн за полісом ОСЦПВ

24.11.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав страхове відшкодування в сумі 169 113,67 гривень

10.11.2020

АСК «Омега» – генеральний страховий партнер Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років

02.11.2020