Кременчуцьке управління СК «Омега» привітало юних кременчужан з Міжнародним днем захисту дітей

Кременчуцьке управління Придніпровської регіональної дирекції страхової компанії «Омега» привітало юних кременчужан з Міжнародним днем захисту дітей. Кожна дитина змогла 1 червня отримати в подарунок повітряну кульку з логотипом страхової компанії.
Кульки та інші приємні сюрпризи були роздані дітям в парку «Придніпровський» (м. Кременчук).
За словами директора Придніпровської регіональної дирекції Юрія Яковенко, ідея привітати дітей зі святом виникла спонтанно, і була підтримана всіма співробітниками колективу.
«Ми з великим задоволенням роздавали повітряні кульки дітям в парку. Було дуже приємно бачити їх усмішки і радість. Це не перший захід, який проводиться страховою компанією «Омега» в місті Кременчуці до Дня захисту дітей і мені приємно відзначити, що подібного роду акції вже стали доброю традицією», – додав він.
СК «Омега» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020